stomatolog dentysta wrocław fabryka uśmiechu dental factory burdeński dąbrowskiego

Wybielanie zębów metodą PrevDent we Wrocławiu

PrevDent to innowacyjny system, który jednocześnie wybiela, znosi nadwrażliwość i odbudowuje szkliwo zębów, dzięki zawartemu w nim nadtlenkowi wodoru i nano-hydroksyapatytowi. Pozwala skutecznie pozbyć się przebarwień spowodowanych paleniem tytoniu, piciem kawy, herbaty czy czerwonego wina.

Co wyróżnia wybielanie metodą PrevDent?

#wybielenie nawet o 8 odcieni podczas jednej wizyty
#mniejsza konieczność powtórzenia zabiegu
#znoszenie nadwrażliwości i remineralizacja podczas jednego zabiegu

Jak wygląda wybielanie?

Wybielanie trwa około godziny czasu. W pierwszej kolejności zabezpieczane są dziąsła, a następnie na powierzchnię szkliwa zębów nakładane są preparaty, które usuwają głęboko osadzone w zębach plamy, wybielają zęby i jednocześnie remineralizują i naprawiają powierzchnię zębów.

wybielanie zębów lampą laserem prevdent wrocław fabryka uśmiechu dąbrowskiego burdeński

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Tak, lampowa procedura wybielania firmy Prevdent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głownym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksy- apatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Jak bardzo można wybielić zęby?

Badania pokazują, iż przy zastosowaniu metody firmy Prevdent możemy osiągnąć biel o 7, 8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Rezultat ten będzie również zależał od obecnego koloru oraz uwarunkowań własnych pacjenta.

Jak długo moje zęby pozostaną białe?

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie także od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych. Pozostałe produkty do higieny marki Prevdent pomagają utrzymać biel tak długo, jak to jest możliwe.

Czy wybielanie metodą Prevdent będzie dla mnie odpowiednie?

Prawie każdy pacjent, który ma życzenie, aby jego zęby stały się jaśniejsze i zdrowsze może poprosić w gabinecie o procedurę firmy Prevdent. Nasi lekarze rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości oraz dobiorą metodę wybielania najlepszą dla Twoich zębów.

Czy jest to zabieg bolesny?

Procedura firmy Prevdent jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie docelowo minera- lizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

Umów się na bezpłatną konsultację!

- Ocenimy stan Twoich zębów

- Otrzymasz plan i kosztorys leczenia

Zobacz pozostałe zabiegi stomatologii estetycznej

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy