Doradzamy w wyborze produktów i akcesoriów do higieny jamy ustnej. W naszym sklepie znajdziesz pasty, szczoteczki i akcesoria, które dobieramy indywidualnie dla każdego pacjenta.

MARVIS - Pasty do zębów w stylu retro

pasty do zębów marvis wrocław

Marka Marvis powstała w 1958 r. we Florencji. Te niezwykle lubiane, włoskie pasty do zębów mają nietradycyjne, zaskakujące smaki, dzięki którym mycie zębów bedzie przyjemnością! Możesz wypróbować pastę np. o smaku cynamonu, lukrecji, jaśminu czy imbiru. Oprócz niezwykłych, świeżych smaków pasty Marvis zapewniają dokładne oczyszczenie zębów i ochronę przed tworzeniem próchnicy i kamienia nazębnego. Pasty zamknięte są w wyjątkowych opakowaniach retro, które przypominają tubki farby olejnej.

Pasty EMAIL DIAMANT

pasty do zębów email diamant wrocław

Kultowe, francuskie pasty do zębów. Pasty Blancheur stosowane przy intensywnych kuracjach wybielających, pasty remineralizujące i wygładzające szkliwo, Anti-Taches skutecznie usuwające uporczywe osady z kawy, herbaty i tytoniu oraz pasty Bicarbonate&Fluor przeciw kamieniowi nazębnemu.
W ofercie posiadamy też kultową pastę Email Diamant Rouge. Francuska, czerwona, legendarna pasta do zębów o niespotykanym, skutecznym, wybielającym działaniu. Po umyciu zębów stają się białe, a dziąsła otrzymują żywy naturalny kolor. Z uwagi na swoje rewelacyjne działanie chętnie stosują ją aktorzy, prezenterzy telewizyjni, biznesmeni, modelki, stewardessy oraz wszyscy ci, którym zależy na pięknym wyglądzie uzębienia. Efekt wybielenia widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu. Pasta wyprodukowana jest na bazie absolutnie neutralnych komponentów znakomitej jakości.