uśmiechnij się...

Jesteś w dobrych rękach!

Dziś do dentysty idziemy po więcej, niż po zdrowie. Stomatolodzy stali się lekarzami estetycznymi, dbającymi o harmonię i piękno uśmiechu.

DENTAL FACTORY to miejsce, gdzie wiedza, nowoczesne technologie, techniki leczenia i materiały stomatologiczne gwarantują Ci opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. To sprawia, że Pacjenci do nas wracają.

Zapraszam do miejsca, gdzie w centrum uwagi jesteś Ty i Twój uśmiech!
Sebastian Burdeński
gabinet stomatologiczny dentysta centrum stomatologiczne wrocław dąbrowskiego burdeński fabryka uśmiechu dental factory

Stomatologia bez bólu?
Doskonale wiemy, że wizyta u dentysty wiąże się ze stresem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby go złagodzić.

Zamiast tradycyjnej strzykawki i igły wykorzystujemy system The Wand - mikroprocesor do komputerowego, bezbolesnego podawania znieczuleń.

Prasa, napoje oraz relaksacyjna muzyka w tle pozwalają zrelaksować się przed wizytą i zapomnieć o stresie związanym z wizytą. Pacjent jest dla nas zawsze w centrum uwagi, dlatego czas przeznaczony na Twoją wizytę to średnio 45-60 minut, co zwiększa precyzję i dokładność zabiegów. Przed rozpoczęciem leczenia przygotowujemy indywidualny plan, który obejmuje kilka wariantów, w zależności od Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.
klinika stomatologiczna stomatolog estetyczny wrocław

SEBASTIAN BURDEŃSKI

lekarz dentysta, założyciel Fabryki Uśmiechu DENTAL FACTORY

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Z pasją zajmuje się kompleksowym leczeniem swoich pacjentów, a w szczególności stomatologią estetyczną i protetyką. Stawia na najwyższą jakość leczenia i nowe trendy w stomatologii, dzięki czemu ostateczny efekt zawsze jest estetyczny i trwały.

sebastian burdeński fabryka uśmiechu dental factory stomatolog dentysta wrocław dąbrowskiego

Opinie naszych Pacjentów

Gabinet znacząco przerósł moje oczekiwania. Trafiłam na niego przypadkiem (mieszkam blisko) i muszę przyznać, że już od wejścia byłam zaskoczona. Gabinet jest piękny i nowoczesny. Później było tylko lepiej. Pan doktor omawia cały plan leczenia i z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania. Pierwszy raz w życiu wizyta u dentysty była dla mnie bezstresowa! Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wizyt. Polecam.

Ewelina K.

Profesjonalizm i empatia. Nie ma podejść z zaskoczenia. Wszystko jest dokladnie tłumaczone. Nie ma mowy o strachu przed dentystą. Polecam!!

Bartosz
dentysta stomatolog gabinet stomatologiczny wrocław centrum stare miasto dąbrowskiego sebastian burdeński

Udogodnienia

W trosce o Twój komfort

#parking w pobliżu gabinetu #elastyczne godziny otwarcia #wifi #budynek przystosowany dla niepełnosprawnych #kawa, herbata i prasa w oczekiwaniu na wizytę

Pomoc w nagłych sytuacjach

Doskonale wiemy, że są sytuacje, kiedy wizyta u dentysty musi się odbyć jak najszybciej. Naszym Pacjentom pomagamy w sytuacjach takich jak ból zęba, obrzęk, czy złamanie zęba.

Dogodne formy płatności

#akceptacja kart płatniczych #możliwość płatności ratalnej MediRaty

Elastyczne godziny otwarcia

#godziny poranne i późne godziny wieczorne po wcześniejszej rejestracji wizyty

klinika stomatologiczna dentysta stomatologia estetyczna wrocław centrum dąbrowskiego

Technologie i wyposażenie

Komputerowe znieczulenie The Wand STA

Delikatnie podane, skuteczne znieczulenie to wstęp i warunek komfortowej wizyty. Bez strzykawek, bez stresu, bez bólu. Łagodnie i komfortowo - tak właśnie leczą lekarze w „Strefie Łagodności Wand”…

Lupy i kamery powiększające

Lepiej widzieć znaczy dokładniej leczyć! Dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy za pomocą lup powiększających. Dzięki temu uzyskujemy powiększony, wyraźny obraz, niewidoczny gołym okiem. Taka praca jest dużo dokładniejsza i bardziej precyzyjna.

Cyfrowe zdjęcia RTG zębów

Jeśli potrzebne będzie zdjęcie RTG zębów, wykonasz je na miejscu. Wykorzystujemy wyłącznie cyfrowe aparaty RTG, które zmniejszają dawkę promieniowania o 90% i dają wyraźne, precyzyjne zdjęcia…

Sterylizacja i dezynfekcja

Twoje zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego przestrzegamy najbardziej rygorystycznych procedur dotyczących sterylizacji i dezynfekcji. Możesz mieć pewność, że wszystkie narzędzia są sterylne. Otwieramy je dopiero bezpośrednio przed zabiegiem, w Twojej obecności.

Sprzęt endodontyczny

Podczas leczenia kanałowego wykorzystujemy maszynowe narzędzia do opracowywania kanałów, endometr do precyzyjnego pomiaru długości kanałów, na jaką mają być opracowane i lupy, które poprawiają obraz. Przyspiesza to znacznie leczenie i zwiększa szanse na jego sukces.

Lampa do wybielania BEYOND

Niezwykle ładogna i skuteczna metoda wybielania zębów. Lampa do wybielania BEYOND emituje tzw. "zimne światło", które aktywuje składniki żelu wybielającego zęby i przyspiesza proces wybielania…

Umów się na bezpłatny przegląd lub konsultację!